Apie mus

VAN MERKSTEIJN INTERNATIONAL BUVO ĮKURTA 1940-AIS, KAI BERTUS VAN MERKSTEIJN PRADĖJO GAMINTI ĮVAIRIĄ STATYBOS TECHNIKĄ. NAUDODAMASI INOVATYVIU IR TECHNIŠKU POŽIŪRIU KOMPANIJA KŪRĖ BEI GAMINO VISUS SAVO PARDUODAMUS PRODUKTUS.

VAN MERKSTEIJN SUPRATO, JOG PO ANTRO PASAULINIO KARO PRASIDĖS REKONSTRUKCIJA VISOJE EUROPOJE IR JOG BŪTENT TUO LAIKOTARPIU ATSIRADO DIDELĖ RINKA STATYBINĖMS MEDŽIAGOMS BEI ĮRENGIMAMS. KOMPANIJA SPARČIAI AUGO IR SPECIALIZAVOSI PLIENO KONSTRUKCIJŲ TOBULINIME, GAMYBOJE IR MONTAVIME.

7-ame praėjusio amžiaus dešimtmetyje atsirado galimybė parduoti savo nuosavybė Hengelo ir persikelti į Raalte miestą, kur buvo didesnės kompanijos plėtros galimybės. Naujoje vietoje kompanija praplėtė savo gaminamų prekių asortimentą ir kompanija pradėjo gaminti armavimo tinklus naudojant pilnai automatines tinklų gaminimo stakles.

Šis gamybos padalinys augo labai greitai ir teko ieškoti naujos, didesnės vietos gamybai. Buvo pasirinkta Almelo – dabartinė kompanijos būstinės vieta su susisiekimu vandeniu (kompanija turi savo uostą), geležinkeliu ir greitkeliu.

Pradėjus nuo armavimo tinklų gamybos greitai gamyba išsiplėtė į atsikirą gamybos padalinį, gaminantį tvoros segmentus iš vielos (2D ir 3D). Naudojant naujus bei greitus gamybos metodus naujasis padalinys tapo tikru sėkmės pavyzdžiu ir Van Merkteijn tapo tvoros segmentų gamybos lyderiu Europoje.

Greitai tapo aišku, jog Europa sudaryta iš skirtingų rinkų, kurios turi atskirus asortimento poreikius ir reikalauja skirtingų rinkodaros bei pardavimo metodų. Van Merksteijn nusprendė pakeisti savo strategiją – ją decentraclizuoti atidarydama klientų aptarnavimo centrus-filialus skirtingose Europos šalyse. Šie aptarnavimo centrai, taip pat vadinami kaip Systems įmonės, parduoda tvoros segmentus iš savo motininės kompanijos apjungdamos jas visais reikalingais papildomais aptvėrimo produktais – stulpais, apkabom ir t.t. Šiuo metu yra 11 tokių aptarnavimo centrų, bet skaičius nuolat auga.
Būtent šių aptarnavimo centrų dėka Van Merksteijn gali greitai reaguoti į besikeičiančius vietinių rinkų poreikius.
Pastaraisiais metais buvo nemažai tvoros segmentų paklausos pokyčių. Anksčiau paklausūs buvo tik karštai cinkuoti tvoros segmentai, tačiau dabar šiuo metu populiariausi tvoros segmentai pagaminti iš cinkuotos vielos. Van Merksteijn International strategiškai numatė tokį paklausos pasikeitimą ir 2012 m. kompanija investavo į savo privačią vielos gamybos bei miltelinio dažymo liniją. Tokios investicijos leidžia Van Merksteijn kokybiškai aptarnauti savo klientus ir ateityje.

Taigi tiek dabar, tiek ateityje Van Merksteijn yra dėl Jūsų!